Find din afdeling

Her kan du finde oplysninger og dokumenter om din egen afdeling.
Du kan blandt andet se afdelingens driftsbudget, beboerhåndbog samt oplysning om, hvem der er din kontaktperson eller beboerformand.

I oversigten forneden, kan du finde den afdeling du bor i.

Afd. 1 Jyderup 1 - Emmabodavej

Emmabodavej 24-32 & 27-37

Afd. 2 Jyderup 2 - Lindevej

Lindevej

Afd. 3 Jyderup 3 - Præstemarken

Præstemarken 1 - 53

Afd. 4 Jyderup 4 - Aldersrovej

Aldersrovej 2A-6C

Afd. 5 Hørve 1 - Holmagervej

Holmagervej 2-24 (lige nr.)

Afd. 6 Hørve 2 - Vallekildevej

Vallekildevej

Afd. 7 Hørve 3 + Hørve 4 - Elmkær

Elmkær 21-49 & Elmkær 9-19+51-77

Afd. 8 Hørve 4 - Elmkær - sammenlagt med afd. 7

Elmkær 9-19 & 51-77 (ulige nr.)

Afd. 9 Svinninge 1 - Rønne Alle

Rønne Alle

Afd. 10 Svinninge 2 - Parkvej

Parkvej 11-23 (Ulige)

Afd. 11 Svinninge 3 - Birkekær

Birkekær 25-41 (U)

Afd. 12 Svinninge 4 - Chr. Hansensvej

Chr. Hansensvej 18-36 (lige nr.)

Afd. 13 Egebjerg 1 - Boligvej

Boligvej 2-9 & 11

Afd. 14 Egebjerg 2 - Marie Bangsvej

Marie Bangsvej 1-10

Afd. 15 Egebjerg 3 - Vesterleddet, Egebj.

Vesterleddet 1-9 ulige nr., 2-20 lige nr.

Afd. 16 Svebølle 1 - Vesterled

Vesterled 1-2

Afd. 17 Svebølle 2 - Skolevænget

Skolevænget 8-18 + 22-30(L)

Afd. 18 Odden 2 - Jessensvej

Jessensvej 3-11 (U) & 10-16 (L) & 26

Afd. 19 Odden 3 - Dahlerupsvej

Dahlerupsvej 12-20 (lige numre) og 13-27 (ulige numre)

Afd. 20 St. Merløse 1 - Banevej

Banevej 22-28 (lige nr.)

Afd. 21 Ugerløse 1 - Præstevænget

Præstevænget 1 - 23

Afd. 22 Knabstrup 1 - Skolevænget, Kn.

Skolevænget 15-28 & 29A & 30A

Afd. 23 Vig 1 - Bakkeleddet

Bakkeleddet 1-25 (U) & 2-16 (L)

Afd. 24 Særslev 1 - Hækkem./Bakkekammen

Hækkemosen 1 & 3, Bakkekammen 15-24

Afd. 25 Gørlev 1 - Folehaven

Folehaven 9-18

Afd. 26 Asnæs 1 - Nellemosevej

Nellemosevej 2A-B, 4A-B, 6A-B

Afd. 27 Svinninge 5 - Triersvej

Triersvej 2-40 (lige nr.)

Afd. 28 Svebølle 3 - Bellisvej

Bellisvej 1 -21

Afd. 29 Gørlev 2 - Søkrogen

Søkrogen 38-66

Afd. 30 Stenlille 1 - Risagervej

Risagervej 1-23 (ulige nr.)

Afd. 31 Asnæs 2 - Søndervangen

Søndervangen 1-41 (U) & 2-24 (L)

Afd. 32 Hashøj 1 - Gartnervænget

Gartnervænget 1-17 (ulige nr.)

Afd. 33 Jernløse 1 - Regstrupparken

Regstrupparken 8A-H+10A-B+12-34

Afd. 34 Svinninge 14 - Solholmsvej

Solholmsvej 2-14 (lige nr.) og 16A

Afd. 35 Hashøj 2 - Gartnerhaven

Gartnerhaven 2-24

Afd. 36 Svinninge 6 - Skolelodden

Skolelodden 5-31 (ulige nr.)

Afd. 37 Stenlille 2 - Syrenvej

Syrenvej 1-27 (ulige nr.)

Afd. 38 Hvidebæk 1- Enggårdsvej

Enggårdsvej 93-123 (ulige nr.)

Afd. 39 Svebølle 4 - Lupinvej

Lupinvej 1-16

Afd. 40 Fårevejle 1 - Fjordparken

Fjordparken 2-56 (lige nr.)

Afd. 41 Kr. Eskilstrup 1 - Kirkevænget

Kirkevænget 7-29 (ulige nr.)

Afd. 42 St. Merløse 2 - Ørnevej

Ørnevej 12-34 (lige nr.)

Afd. 43 Svinninge 7 - Kæret

Kæret 1-12

Afd. 44 Hashøj 3 - Egebjergvej

Egebjergvej 2-24

Afd. 45 Gørlev 3 - Egetoften

Egetoften 1-11, 17-23, 24-35 & 37-45

Afd. 46 Holbæk 1 - Lindevej

Lindevej 5 A,B,C

Afd. 47 Dalmose 2 - Lærkevej

Lærkevej 26-48 & 50-64 (lige nr.)

Afd. 48 Hvi 2 - Kilen, Sandbjergv., Bøgelundsvej

Sandb.vej 18B-20C, Bøgelundsvej 6-22(L), Kilen 1A-8C -7

Afd. 49 Jernløse 3 - Nyvej/Hanerupvej

Hanerupvej 1A-H & Nyvej 11A-F

Afd. 50 Undløse 1 - Østergårdsvej

Østergårdsvej 15 A-D, 17 A-D + 21-47 ulige nr.

Afd. 51 Jyderup 5 - Søbæksparken

Søbæksparken 14A-E, 16A-E, 18A-E & 20A-D

Afd. 52 Stenlille 3 - Fuglevænget

Fuglevænget 1-29 & 31,33,35,37

Afd. 53 Asnæs 3 - Blomstervænget

Blomstervænget 6-34 (lige nr.)

Afd. 54 Svebølle 5 - Berberisvej

Berberisvej 3-22

Afd. 55 Hashøj 5 - Hylleåsen

Hylleåsen 88-120 (lige nr.)

Afd. 56 Hørve 5 - Højbovej/Lindebjerg

Højbovej

Afd. 57 Ubby 5 - Pilevej

Pilevej 3-15 (ulige nr.)

Afd. 58 Holbæk 2 - Hyldegårdsvej

Afd. 59 Hvidebæk 4 - Gåsebjerg

Gåsebjerg 1-39 (U)

Afd. 60 Svinninge 8 - Elmevej, Kundby

Elmevej 12-52 (lige nr.)

Afd. 62 Nyrup 2 - Solvænget

Solvænget 18-26 (lige nr.)

Afd. 63 Sørbymagle 3 - Snakagervej

Snakagervej 1-29 (ulige nr.)

Afd. 64 Særslev 2 - Birkelunden

Birkelunden 1-16

Afd. 65 Ugerløse 2 - Løvsangervej

Løvsangervej 2-36

Afd. 66 Jyderup 7 - Vandværksbakken

Vandværksbakken 48-74 (lige nr.)

Afd. 67 Jyderup 6 - Bryggervænget

Bryggervænget 2A-G & 1-13 (ulige nr.)

Afd. 69 Stenlille 4 - Skovglimt/Kirkevej

Kirkevej 18A-C + Skovglimt 1-20(-2,17,19)

Afd. 70 Højby 1 og 4 - Stenbjergvej/Højby Hovedgade

Stenbjergvej 2-32 (lige nr.) & Højby Hovedgade 24 A-C

Afd. 71 Regstrup 3 - Nordstjernen

Norstj. 1-3A-C,2D,4A-B,5A-D,6A-B,7A-F

Afd. 72 Grevinge 1 - Degnestien, Lyder Højersvej

Degnestien 10-24 & 11-13 + Lyders Høyersvej 18-34 (L)

Afd. 73 Svinninge 9 - Flordalsvej

Flordalsvej 11-45 (U)

Afd. 74 Knabstrup 2 - Skolevænget

Skolevænget 29 B-N, 30 B-K,

Afd. 75 Store Merløse 3 - Bybjærg

Bybjærg 5-39 (ulige nr.)

Afd. 76 Nyrup 1 - Marienlunden

Marielunden 2-30 (lige nr.)

Afd. 77 Ugerløse 3 - Østrupvej

Østrupvej 93-109 (U) + 111A-B + Lilleskovvej 15

Afd. 78 Bjergsted 1 - Kalundborgvej, Myrehøjvej

Kalundborgvej 64 C-J og Myrehøjvej 6-16

Afd. 79 Vig 2 - Ege-, Bøge-&Birkevej,Østervænget

Egevej 1-15, Bøgevej 1-5, Birkevej 1-5, Østervænget 1A-M

Afd. 80 Udby 1 - Ridebanevej

Ridebanevej 1A-B - 11A-B(U) & 13-43(U)

Afd. 81 Gislinge 3 - Hejrevej

Hejrevej 26-46 & 33-65

Afd. 82 Vig 3 - Pendulet/Ankeret

Ankeret 1-21 (U), 2-34 (L) + Pendulet 1-22

Afd. 83 Lumsås 1 - Toftegårdsvænget

Toftegårdsvænget 12-34 (lige nr.)

Afd. 84 Jernløse 5 - Åvænget

Åvænget 1-12

Afd. 85 Herrestrup 1 - Ringtoften

Ringtoften 1-17 ( - 8 & 16)

Afd. 86 Orø 1 - Elnebjergvej

Elnebjergvej 1-31 (ulige nr.)

Afd. 87 Kr. Eskilstrup 2 - Eliasmindevej

Eliasmindevej 30-64 (lige nr.)

Afd. 88 Vedde 1 - Bakketorvet, Søvang

Bakketorvet 2-24 + Søvang 1-11

Afd. 91 Svinninge 10 - Bjerregården

Bjerregården 1-17 + 19 + 21

Afd. 93 Tuse 1 - Hirsevænget

Hirsevænget 7, 11, 12-54 (L) & 21-73 (U)

Afd. 94 Fårevejle 2 - Bøgeparken

Bøgeparken 1-17 & 19-43 (U)

Afd. 95 Stenlille 5 - Æblehaven

Æblehaven 1-16, 18-26 & 28

Afd. 97 Højby 2 - Troldager

Troldager 2-84 (lige nr.)

Afd. 98 Mørkøv 1 - Østerled

Østerled 6-60 (L) & 15-45 (U)

Afd. 99 Slots Bjergby 1 - Bjergvang Lundforl.vej

Bjergvangen 1-15 + Lundforlundvej 30-40 (U)

Afd. 102 Stenlille 6 - Sneppevej

Sneppevej 1-87 (ulige nr.) + 89-99

Afd. 103 Hagested 1 - Højvangsparken

Højvangsparken 27-55 (ulige nr.) & 28-44

Afd. 106 Hørve 7 - Bakkegården

Bakkegården 29-47 (U) & 30-52 (L) & 1 lejl. 2-34 & 2-10 (-5)

Afd. 107 Rørby 4 - Gl. Sorøvej

Gl. Sorøvej 1B-R ( -I, J, O)

Afd. 108 Egebjerg 4 - Gelstrupvej

Gelstrupvej 2A-2N ( - i og j)

Afd. 109 Kundby 2 - Kirkevej , Kirkestien

Kirkevej 12A-C + E-F + Kirkestien 1-17 (U)

Afd. 110 Odden 4 - Nordgårdsvej

Nordgårdsv. 1A-B, 3A-F, 5A,C-F & 7-13(U)

Afd. 112 Jyderup 13 - Rønnevej

Rønnevej 1-21

Afd. 113 St. Merløse 4 - Tværvej, Falkevej.

Falkevej 12-22 (L)

Afd. 114 Højby 3 Højby Stationsvej 2

Højby Stationsvej 2

Afd. 115 Ubby 3 - Hovedgaden Ubby

Hovedgaden 44A-D & 46A-D

Afd. 116 Regstrup 4 - Anemonevej, Erantisvej

Anemonevej 2-48 (L)

Afd. 118 Svinninge 12 - Byparken

Byparken 1-31 + 4 lejl. 1-4

Afd. 120 Gislinge 4 - Hejrevej

Hejrevej 1-31 (ulige nr.)

Afd. 122 Vipperød 1 - Lersøparken

Lersøparken 46-140 (lige nr.)

Afd. 123 Tværvej og Grønneparken

Tværvej 6A-6B + 5-9 Grønneparken 7-15

Afd. 125 Svinninge 13 - Sdr. Hovvej

Søndre Hovvej 2-24 (lige nr.)

Afd. 127 Højby 4 - Højby Hovedgade - sammenlagt med afd. 70

Højby Hovedgade 24A-C

Afd. 129 Havnsø 2 - Lundevej

Lundevej 1-11 (U), 10-16 (L), 2A-C, 4A-B

Afd. 130 Rørby 5 - Sandbjerggård

Sandbjerggård 1-7 (U) & 2-24 (L)

Afd. 131 Sneslev 1 - Kalvehave

Kalvehave 6A-H, 8A+B, 10A-D, 12A+B, 14A-B, 16A+B & 18-40

Afd. 132 Asnæs 5 - Havrevænget + Stadionvej + Bobjergvej

Havrevænget 2A-P (- O), Stadionvej 3 & Bobjergvej 19 A-N

Afd. 134 Nr. Asmindrup - Egegårdsp.

Egegårdsparken 1-12

Afd. 136 Orø 2 - Elnebjergvej

Elnebjergvej 33A-N

Afd. 137 Svinninge 15 - Tømmervænget

Tømmervænget 1-21 (U) & 2-6 (L)

Afd. 138 Højby 5 - Ellingebjergvej

Ellingebjergvej 3A-N (- I og J)+ 2-20 (L)

Afd. 141 Ubby 7 - Kæret 6B-6P

Kæret

Afd. 142 Svinninge 16 - Flordalsvej

Flordalsvej 6-20 (lige nr.)

Afd. 144 Fårevejle 3 - Havevangen

Havevangen 25-47 (ulige nr)

Afd. 145 Klb. 1, Lerchenfeldvej

Lerchenfeldvej 34 lejl 101-122

Afd. 148 St. Merløse V, Ørnevej

Ørnevej 50

Afd. 149 Regstrup 5 - Gartnervænget

Gartnervænget 17A-C, 19 & 21A-B, 23

Afd. 150 Asnæs 6 - Rødhøj

Rødhøj 3 A-D

Afd. 151 Vig 6 - Holbækvej 25 - Erhverv

Holbækvej 25 A

Afd. 152 Vig 6 - Holbækvej

Holbækvej 25 B-F

Afd. 155 Ubby 8 Enggårdsvej

Enggårdsvej 3a-n, 5a-v

Afd. 158 Ejby 1 - (158) Lindelunden

Lindelunden,

Afd. 161 Tølløse 7 - Solparken-Nytorv

Solpark.1-11, 2A/B-20A/B Nytorv 1-10+12

Afd. 163 Nykøbing 1, Siriusvej

Siriusvej 10 lejl. 1-30

Afd. 166 Svinninge 17 Vestre Hovvej, Bofælles

Vestre Hovvej 1 lejl. 1-24 + 3 lejl. 25-48

Afd. 167 Svinninge 18, Åparken 1-21

Åparken 1 - 21

Afd. 168 Kr. Hyl. 1 -168 Hyldebær- & Kvædehaven

Hyldebær-1-19+20-40 & Kvædehav1-19+2-16

Afd. 169 Ubby 9 - Troldbjerg

Troldbjerg 1-23 & 2-12

Afd. 170 Bjæverskov 1 - Bjæverskovhusene

Bjæverskovhusene 1-43 (-nr 34)+45-53 ulige nr.

Afd. 171 Ejby Nord 1 - (171) Kastaniehusene 1-39 & 43-81

Kastaniehusene 1-39 & 43-81

Afd. 172 Høng 1, Sofievej 1

Sofievej 1 E-H

Afd. 173 Regstrup 6 - Fresiavej

Fresiavej 2 A - 14 B

Afd. 174 Asnæs 7 - Toftegårdsvej

Toftegårdsvej 22 A-D, 24 A-D

Afd. 175 Slagelse 1 - Århusvej 2 A-B

Århusvej 2, A - B

Afd. 177 Gørlev 4, Østerled 9

Østerled 9

Afd. 178 Undløse 2 - Østerhaven 1-15

Østerhaven 1-15

Afd. 179 Asnæs 8 - Violvænget 1-39 & 2-28

Violvænget 1-39 & 2-28

Afd. 180 Asnæs 9 Bays Have 2-16

Bays Have 2-16

Afd. 181 Asnæs 10 Rådhusvej 1-17

Rådhusvej 1-17

Afd. 183 Høng II - Poppellunden 2-52

Poppellunden 2-52

Afd. 184 Slagelse 2 - Århusvej/Skanderborgvej

Århusvej 2E, 2F, 2G, 2H, 2K,

Afd. 185 Højby 7 - Højby Ældrecenter

Højbygårdsvej 12,18,20,22,26 A-N (-I,J)

Afd. 186 Slagelse 3 - Rosenkildevej

Rosenkildevej 97 A-F

Afd. 187 Slagelse 4 - Rosenkildevej

Rosenkildevej 87-89

Afd. 189 Afd. 189 - Asnæs 11 - Bobjergvej

Bobjergvej

Afd. 190 Kr. Hyllinge 2 - Blåbærhaven

Blåbærhaven

Afd. 191 Kalundborg - Nørre Alle 63-69

Nørre Alle 63-69

Afd. 192 Kalundborg - Kløvervej

Kløvervej 1-16

Afd. 193 Holbæk - Skriverensvej - ældreboliger

Skriverensvej 2

Afd. 195 Holbæk - Ahlgade og Bagstræde

Ahlgade 36 + Bagstræde 5

Afd. 196 Bostedet Søbæks Have

Søbæksvej 18 A, 20, 22, 24, 26, 28

Afd. 202 Labæk AB og Fjordgårdsvej DEF

Labæk 33-41, Fjordgårdsvej 1-11

Afd. 205 Blegstræde Vest

Blegstræde 7-13

Afd. 206 Munkholmvej I

Munkholmvej 28-46

Afd. 207 Munkholmvej II

Munkholmvej 58-76

Afd. 208 Munkholmvej III

Munkholmvej 48-54

Afd. 209 Østre Havnevej - S

Østre Havnevej 5-9

Afd. 210 Bjergmarken - BJ

Bjergmarken 24-30, 23-31, 46-52, 47-55

Afd. 212 Samsøvej - SB

Samsøvej 33-39

Afd. 214 Blegstræde Øst

Blegstræde 8-14

Afd. 504 Dragsholm 2/Sneroseparken

Sneroseparken 2-30 (lige nr.)

Afd. 508 Den Selvejende Institution Ungdomsboligforeningen, Asnæs

Krokusvænget 2-40 (L)

Afd. 509 Ørnevej

Ørnevej 36-48, 52-66 (lige nr.)

Afd. 542 Trundholm/Møllevej

Møllevej 7

Afd. 562 Tølløse, Bytorvet

Bytorvet 1-19 (ulige nr.)

Afd. 563 Tølløse, Solvænget

Solvænget 1-15

Acceptér cookies fra www.vab.dk

Denne hjemmeside bruger cookies til af forbedre din oplevelse af sitet

Du kan altid slette cookies via de avancerede indstillinger i din browser

Acceptér ikke cookies Acceptér kun funktionelle cookies Acceptér alle cookies